O czym należy pamiętać uruchamiając własny program partnerski opowiada Piotr Michalak.


Data publikacji: 27-01-2009,
Autor: Agnieszka Kądziołka
Kategoria: Wywiady i rozmowy

Zapraszam do przeczytania bardzo ciekawego wywiadu z Piotrem Michalakiem, specjalistą w zakresie planowania. Piotr na co dzień zarządza agencją reklamową Ententa.pl, agencją interaktywną Efnetica.pl, prowadzi również program partnerski pp.ententa.pl.

Podczas bardzo miłej rozmowy w poniedziałkowy poranek poruszyliśmy kwestie planowania swoich działań, weryfikacji planu, grupy docelowej i jej poznawania ? wszystko w odniesieniu do programów partnerskich.

Czytaj więcej »

Rozmowy o Biznesie - Agnieszka Kądziołka


Data publikacji: 21-01-2009,
Autor: Agnieszka Kądziołka
Kategoria: Wywiady i rozmowy

Kilka dni temu Łukasz Schab, doradca strategiczny, autor Marketing Audit Bloga poprosił mnie o wywiad. Oto zapis naszej bardzo ciekawej rozmowy.

ŁS: Pani Agnieszko, czym jest i dlaczego warto posiadać własny Program Partnerski?

AK: Witam serdecznie )

Program partnerski to narzędzie do zwiększenia przychodów własnego biznesu. Jeśli sprzedajemy produkt czy usługę, program partnerski może nam pomóc w jej wypromowaniu i sprzedaży. Polega to na tym, że nawiązujemy współpracę z osobami, które są zainteresowane naszymi produktami (np. są ekspertami w tej dziedzinie) i zachęcamy ich do polecania naszych produktów w Internecie w zamian za prowizję od sprzedaży.

Partner to taki przedstawiciel handlowy - tyle że w Internecie.

Czytaj więcej »

O roli programu partnerskiego opowiada Prezes Wydawnictwa Złote Myśli.


Data publikacji: 17-12-2008,
Autor: Agnieszka Kądziołka
Kategoria: Wywiady i rozmowy

Zapraszam do przeczytania zapisu mojej rozmowy z Prezesem Wydawnictwa “Złote Myśli”. Marcin Kądziołka opowiada o tym, jaką rolę w firmie spełnia program partnerski oraz jakie byłyby “Złote Myśli” bez programu partnerskiego.

Czytaj więcej »