Idealny program partnerski?


Data publikacji: 29-10-2008,
Autor: Tomasz Białko
Kategoria: Case-study

Jeden dobry przykład potrafi nauczyć więcej niż dziesiątki książek.

Dlatego przyjrzymy się jednemu z najlepszych, jeżeli nie najlepszemu, programowi partnerskiemu w Polsce, czyli Złotemu Programowi Partnerskiemu wydawnictwa Złote Myśli. To, że należy on do czołówki nie ulega wątpliwości, wystarczy przejrzeć publikowany w grudniu zeszłego roku raport money.pl

Nie będę się rozwodził nad tym raportem. Chciałem jednak zwrócić uwagę na to, iż w ciągu prawie roku odkąd raport został opublikowany ilość prowizji jaką zarobili Partnerzy ZPP podwoiła się! Nie miała na to wpływu publikacja tego raportu, gdyż tendencja podwajania, a nawet potrajania się co roku prowizji zarobionych przez Partnerów Złotych Myśli trwa od początku powstania wydawnictwa.

 • Dlaczego tak się dzieje?

Śledzę losy Złotych Myśli od prawie 3 lat ponieważ też należę do grona partnerów. Złoty Program Partnerski już od samego początku jest głównym filarem działalności firmy. Bardzo duża - bo przekraczająca 60% - część przychodów wydawnictwa jest generowana właśnie przez Partnerów. I o tym często zapominają właściciele PP - w każdym PP najważniejsi są Partnerzy. To dzięki ich aktywnemu zaangażowaniu firma może się dynamicznie rozwijać, wprowadzać ulepszenia, modernizacje, nowe funkcjonalności. Z kolei dzięki inwestycji firmy w PP, Paretnerzy mają coraz lepsze narzędzia i mogą zarabiać więcej.

W Złotych Myślach Partner jest… rozpieszczany, edukowany i motywowany  do działania. Dodatkowo akcje promocyjne wydawnictwa są tak pomyślane, że same przyciągają klientów i zachęcają do zakupów. Rolą Partnera jest  tylko (sic!) skierować ruch internautów na stronę Wydawnictwa.

“W ciągu zaledwie 4 dni akcji promocyjnej ‘Jesienne porządki’ dzięki Partnerom sprzedało się prawie 1000 książek, dzięki czemu nasi Partnerzy ZPP zarobili 7 107,62 zł! To niesamowite osiągnięcie i dla nas w zespole ZM i dla naszych Partnerów” - mówi Aneta Styńska, Manager ZPP.

Raz polecony klient generuje Partnerom dochód pasywny dożywotnio! Dzięki długiemu okresowi ważności COOKIE klient może dokonać zakupu nawet po kilku miesiącach, czyli nie musi tego robić od razu, a nadal jest przypisanym klientem konkretnego Partnera. Dlatego warto kierować ruch na strony ZM - i o tym Partnerzy ZPP wiedzą na 100%.

Jeżeli do tego wszystkiego dołożymy 40% prowizje, drugi poziom i regularne wypłaty, to kto nie chciałby zostać ich Partnerem? :)

W ZM przed uruchomieniem każdej akcji marketingowej wszystko jest dokładnie sprawdzane pod kątem PP. Oczywiście zdarzają się wpadki, które jednak są natychmiast korygowane, bo zdanie Partnerów jest tutaj najważniejsze. Partner jest traktowany właśnie jako wartościowy Partner, a nie nijaki współpracownik.

W Złotych Myślach pracują dwie osoby odpowiedzialne za PP! Martwią się o to, by liczba Partnerów rosła, by narzędzia były coraz lepsze, by Partnerzy byli lepiej wyedukowani, zmotywowani, a prowizje coraz wyższe, a tym samym by zadowolenie Partnerów rosło. Dla nich zdanie Partnerów jest najważniejsze.

Rejestracja w ZPP jest w 100% zautomatyzowana i czytelna. Jeszcze przed rejestracją można poczytać o programie na stronie lub ściągająć specjalnie przygotowany 24 stronicowy ebook z prezentacją Złotego Programu Partnerskiego. Każdy Partner może się zapisać na bezpłatny kurs mailowy, który wprowadzi go w tajniki zarabiania w programach partnerskich.

Prawdę mówiąc w ZPP jest wszystko o czym Partner mógłby zamarzyć, a jeżeli jeszcze czegoś nie ma, to wkrótce będzie. Dziwisz się jeszcze dlaczego twierdzę, że ZPP to najlepszy PP w Polsce? Dziwisz się, że co roku podwaja się ilość prowizji zarobionej przez Partnerów ZPP? Dziwisz
się, że wciąż przybywają nowi?

Chcesz powtórzyć ich sukces? Nic trudnego! Po prostu zrób to wszystko, co robią ludzie ze Złotych Myśli w swoim programie partnerskim.

Chciałbyś też zarabiać na swojej wiedzy?
» Zobacz, jak możemy Ci pomóc

Tags: , , , , , ,

4 komentarzy do wpisu “Idealny program partnerski?”

 1. precelik Says:

  Tak to już bywa… :) - obecnie w sumie kazdemu, kto dopiero zaczyna działanie w ramach pp, polecam na swoim blogu właśnie rozpoczęcie od ZM.

  Tu dowie się wszystkiego no i chyba najłatwiej też zdobędzie pierwszą wypłatę.

  Dużym jeszcze plusem ZM, o którym nie wspomniałeś jest szeroka gama tematyczna produktów. Praktycznie każdy znajdzie coś co aktualnie interesuje.

 2. shrew Says:

  Rewelacyjny tekst marketingowy. Klasyka psychologiczna skrojona na miarę. Pogratulować. :)

 3. Tomasz Białko Says:

  Zapewniam, że nie o reklamę mi chodziło :)
  Napisałem szczerą prawdę.

 4. eklo Says:

  Program Partnerski ZM to nie tylko duże wypłaty dla partnerów, ale przede wszystkim najlepsza szkoła e-marketingu. Na przekazanej w ten sposób wiedzy można oprzeć działanie własnego e-biznesu.

Zostaw swój komentarz

CAPTCHA Image Audio Version
Reload Image