Nowy projekt - Przyciągający Marketing


Data publikacji: 07-06-2010,
Autor: Agnieszka Kądziołka
Kategoria: Newsy

Miło mi przedstawić nowy kurs, uruchomiony w ramach projektu “Pomagamy zarabiać na wiedzy” - Przyciągający Marketing czyli sekrety MLMu.

Autorzy kursu - Michał Kidzinski i Wojciech Diechtiar - ujawniają sekrety network marketingu.

Michał Kidziński - MLM poznał w wieku kilkunastu lat. Ten model biznesu stanowi dla niego jeden z najlepszych sposobów na finansową wolność.

Metody, które jednak poznał na początku, nie stanowiły dla niego najlepszego sposobu na zbudowanie tego biznesu. Odpowiednim rozwiązaniem tego problemu stał się internet i i jego właściwe wykorzystanie w budowaniu przedsięwzięcia w network marketingu.

Wojciech Diechtiar - Pasjonat rozwoju osobistego i marketingu internetowego, uwielbia pomagać przedsiębiorcom z branży MLM osiągać sukcesy w tworzeniu biznesów w internecie nowoczesnymi metodami.

Kurs jest dostępny w 3 wersjach:

  • WERSJA FULL w cenie 297 zł
    Kurs w wersji drukowanej + ponad 2 godziny nagrań na płycie CD - wysłane do Ciebie pocztą + wersja kursu w formie e-booka w formacie PDF + nagrania w formacie MP3 - do ściągnięcia natychmiast
  • WERSJA PREMIUM w cenie 277 zł
    E-book w formacie PDF + ponad 2 godziny nagrań w formie MP3 do ściągnięcia natychmiast+ bonus “Strategia, która pozwoli Ci stworzyć naprawdę Twój biznes”
  • WERSJA MINIMUM w cenie 197 zł
    E-book w formacie PDF + ponad 2 godziny nagrań w formie MP3 do ściągnięcia natychmiast

Zobacz materiały promocyjne oraz stronę kursu.

Produkt będzie również dostępny w programie partnerskim.

Chciałbyś też zarabiać na swojej wiedzy?
» Zobacz, jak możemy Ci pomóc

Tags: , ,

Zostaw swój komentarz

CAPTCHA Image Audio Version
Reload Image