Czy program partnerski zagwarantuje wzrost sprzedaży?


Data publikacji: 26-09-2008,
Autor: Agnieszka Kądziołka
Kategoria: Artykuły

Być może zastanawiasz się czy i jak bardzo opłacalne będzie uruchomienie programu partnerskiego w Twoim biznesie.

I tutaj muszę Cię zmartwić ? instalacja programu partnerskiego to nie wszystko. To tylko narzędzie, które ma pomóc Ci wygenerować duże zyski. A jak każde narzędzie, musi być odpowiednio użyte.

Aby wbić gwoździa, nie wystarczy kupić młotek i położyć go obok ściany, trzeba jeszcze wykonać pracę przy jego pomocy.

Tak samo jest w przypadku program partnerskiego. Musisz pamiętać, że ważne jest, aby w nim aktywne działać i współpracować z partnerami. Trzeba ich motywować, nagradzać lub chociaż udostępnić materiały ?sprzedażowe? (banery itp.). Oznacza, to trochę więcej pracy i wysiłku, przynajmniej na początku, jednak jest to praca dobrze zainwestowana. Im bardziej pomożesz swoim partnerom, tym więcej oni dla Ciebie zarobią i więcej na tym zyskasz.

Pamiętaj o jednym ? prężnie działające programy partnerskie chwalą się sporymi zyskami. Partnerzy serwisu Złote Myśli, w ciągu 5 lat działania w sieci, kiedy to programy partnerskie raczkowały, zarobili w sumie ponad 800 000 złotych. A jest to przecież tylko pewnie procent obrotów firmy!

W tym roku [2007] przekroczymy próg pół miliona złotych wypłat dla wszystkich partnerów. To jeden z najlepszych i najbardziej opłacalnych sposobów promocji produktów. Płacimy wyłącznie za efekty. Nie wyrzucamy pieniędzy w błoto, jak w przypadku wykupywania kampanii reklamowych za kilkadziesiąt tysięcy złotych, które się zazwyczaj nawet nie zwracają.
Mateusz Chłodnicki, Wydawnictwo ?Złote Myśli?

Agnieszka Kądziołka
http://netina.pl - Profesjonalny Program Partnerski

Chciałbyś też zarabiać na swojej wiedzy?
» Zobacz, jak możemy Ci pomóc

Tags: , ,

1 komentarz do wpisu “Czy program partnerski zagwarantuje wzrost sprzedaży?”

  1. mojbiznes.pl Says:

    Czy program partnerski zagwarantuje wzrost sprzedaży?…

    Jeśli zastanawiasz się czy i jak bardzo opłacalne będzie uruchomienie programu partnerskiego w Twoim biznesie - zobacz koniecznie ten artykuł….

Zostaw swój komentarz

CAPTCHA Image Audio Version
Reload Image